Zapomniałeś swoich danych logowania?

KOSZYK: 0 PRZEDMIOTY  

ZASADY I WARUNKI

REJESTRACJA I ZAKUP PRODUKTÓW

Korzystnie z naszej witryny jest naprawdę łatwe. Rejestracja jest darmowa i konieczna kupując u nas. Wybierz swoją nazwę użytkownika oraz hasło i rozpocznij swoją ścieżkę wojskową jako rekrut. Na podstawie twoich nawyków zakupowych i wyników misji otrzymasz bonusy i wejdziesz po drabinie rangi wojskowej - co prowadzi do większej liczby bonusów. Możesz usunąć swoje konto w dowolnym momencie.

Po złożeniu zamówienia na naszej stronie internetowej wyślemy Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zamówienia. Nieprzyjęcie zamówienia może na przykład wynikać z poniższych przyczyn:
• Zamówiony produkt jest niedostępny w magazynie
• Istnieje niemożność uzyskania autoryzacji płatności

W przypadku problemów z zamówieniem skontaktujemy się z Tobą. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia dowolnej oferty zakupu w dowolnym momencie.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyświetlać jak najdokładniej kolory naszych produktów pojawiających się na stronie internetowej. Ponieważ rzeczywiste kolory, które widzisz, będą zależeć od monitora, nie możemy zagwarantować, że wyświetlanie dowolnego koloru na monitorze będzie dokładnie odzwierciedlać kolor produktu w momencie dostawy.

Wszystkie rozmiary i wymiary są przybliżone, jednak dokładamy wszelkich starań, aby były jak najdokładniejsze.
Ceny mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Ceny zawierają podatek VAT.

DOSTAWA

Zazwyczaj wysyłamy Państwa zamówienie w przeciągu 14 dni od otrzymania zamówienia lub płatności. Wysyłka towaru jest uzależniona od jego dostępności. Ze względu na różnicę w czasie pomiędzy momentem złożenia zamówienia, a momentem przyjęcia zamówienia, stany magazynowe poszczególnych towarów mogą ulec zmianie. Jeśli zamówiony przez Państwa towar nie będzie dostępny, zanim zaakceptujemy zamówienie, powiadomimy Państwa tak szybko jak to możliwe, a Państwo nie zostaną obciążeni żadnymi kosztami za produkty, które nie są dostępne.

KOSZTY DOSTAWY
Koszty dostawy na terenie całej Polski to 34,19 zł.

Shipping costs

Kraj Cena Płatność za pobraniem koszty
Slovenija 22.52 PLN N/A
Hrvatska 29.53 PLN N/A
Österreich 15.02 PLN 15.93 PLN
Deutschland 22.52 PLN N/A
United Kingdom 26.19 PLN N/A
Hungary 18.77 PLN N/A
France 31.62 PLN N/A
Italy 34.13 PLN 9.1 PLN
Spain 40.72 PLN N/A
Denmark 36.17 PLN N/A
Finland 36.17 PLN N/A
Belgium 36.17 PLN N/A
Latvia 36.17 PLN N/A
Lithuania 36.17 PLN N/A
Estonia 36.17 PLN N/A
Netherlands 36.17 PLN N/A
Poland 36.17 PLN N/A
Sweden 36.17 PLN N/A
Slovakia 36.17 PLN N/A
Portugal 36.17 PLN N/A
Czech Republic 36.17 PLN N/A
Romania 45.27 PLN N/A
Greece 45.27 PLN N/A
United States of America 81.90 PLN N/A
Ireland 45.27 PLN N/A
Cyprus 54.60 PLN N/A
Canada 118.30 PLN N/A
Srbija 45.50 PLN N/AMINIMALNA WARTOŚĆ zamówienia
MINIMALNA WARTOŚĆ zamówienia to 100 zł.

USZKODZONA PACZKA
Upewnij się, że otrzymasz nieuszkodzoną paczkę (w razie potrzeby otwórz paczkę w obecności listonosza). W żadnym wypadku nie przyjmuj uszkodzonej paczki (np. Otwartego pudełka lub podobnego), ponieważ robiąc to, pośrednio potwierdzasz odbiór nieuszkodzonych przedmiotów.

OPCJE PŁATNOŚCI

Karta kredytowa
Jeśli zdecydują się Państwo zapłacić kartą kredytową, prosimy o podanie numeru karty oraz daty jej ważności w formularzy zamówienia. Oprócz kosztów wysyłki oraz obsługi nie poniosą Państwo żadnych dodatkowych kosztów.
Akceptujemy następujące karty kredytowe : Visa, Mastercard

BANKOWOŚĆ BEZPOŚREDNIA (dostępna w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Holandii, Włoszech i Belgii)

Szybkie, łatwe i bezpieczne Sofortbanking to metoda płatności bezpośredniej Payment Network AG. Sofortbanking pozwala bezpośrednio i automatycznie uruchamiać polecenie przelewu podczas zakupów online przy użyciu informacji o bankowości internetowej. Zlecenie przelewu jest natychmiast potwierdzane dla sprzedawcy, umożliwiając natychmiastową dostawę towarów i usług.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymałeś, gdy zostaniesz przekierowany z kroku 3. Zapłacisz tylko za zamówione produkty oraz koszty wysyłki i opakowania.

Zalety Sofortbanking w skrócie
* Wykorzystuje istniejące poświadczenia bankowości internetowej
* Płatność bez karty kredytowej
* Certyfikowana prywatność danych
* Bezpieczne uwierzytelnianie w bankowości internetowej (PIN / TAN) Ważne: NIE wysyłaj nam banknotów ani czeków pocztą.

https://www.payment-network.com/deb_com_en

PAY PAL
Paypal zapewnia maksymalne bezpieczeństwo Twoich zakupów w internecie!
- umożliwia zwrot pieniędzy
- zabezpiecza Twoje płatności
- sprawia, że Twoje zakupy są proste i wygodne!

Paypal dba o Ciebie również w sytacji, kiedy coś pójdzie nie tak z Twoimi zakupami. Gdy wybrany zakup nie pojdzie zgodnie z planem PayPal zwróci Ci pieniądze.

Bezpiecznie dzięki PayPal
PayPal monitoruje każdą transakcję 24/7, aby zapobiec oszustwom, wyłudzaniu informacji i kradzieży tożsamości. Każda transakcja jest silnie chroniona za pomocą szyfrowaniem następnego poziomu PayPal.
Kiedy płacisz za pomocą PayPal, twoje informacje finansowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcy; możesz płacić, używając tylko swojego adresu e-mail i hasła.

PayPal na naszej stronie internetowej
Należy postępować zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz, gdy zostaniesz przekierowany z kroku 3 procesu zamawiania na konto PayPal, na którym dokonasz płatności i zrealizujesz zamówienie.
Zapłacisz tylko za zamówione produkty plus koszty wysyłki.
PayPal jest standardem w naszej witrynie - jest łatwy, szybki i bezpieczny.

Więcej informacji: https://www.paypal.com/

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM INTERNETOWYM
Wraz z potwierdzeniem zamówienia otrzymasz wszystkie informacje do realizacji przelewu.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko otrzymamy płatność na nasze konto.

POLITYKA ZWROTÓW

Możesz anulować swoje zamówienie w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, kontaktując się z nami (poprzez email) lub- jeśli towar zostanie dostarczony przed końcem tego okresu- po prostu odsyłając zakupiony towar. Okres 14-dni zaczyna się od otrzymania pisemnego potwierdzenia (od momentu otrzymania faktury), a nie od momentu otrzymania towaru. Aby spełnić ustawowy okres odstąpienia od umowy, należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy lub zwrócić towar w określonym terminie. Wszystkie zwroty i adnotacje o anulowaniu należy kierować pod adres:Zwracany towar musi być w nienaruszonym stanie, dokładnie tak jak nowy- w oryginalnym opakowaniu. Kopię paragonu oraz formularza zwrotu należy załączyć jako dokumenty uzupełniajace w zwracanej paczce, która ma dotrzeć do naszej siedziby w ciągu 15 dni.

Please, send to:

Army Shop Admiral
Postamt 8430 Leibnitz - Postlagernd
Bahnhofstraße 3,
8430 Leibnitz, Austria
Postliegend für army-shop-admiral

Zobowiązanie do dokonania płatności musi być spełnione w ciągu 30 dni. Okres ten dla Państwa rozpoczyna się od momentu wysłania odstąpienia od umowy,a dla nas od momentu jego otrzymania.

ZAWARCIE UMOWY

Na podstawie złożonego zamówienia i podanych informacji (ważna rejestracja) podejmujemy następnie decyzję i weryfikujemy / przetwarzamy Twoje zamówienie. Wszystkie odpowiednie dane są następnie wysyłane na wskazany adres e-mail. Umowa - zamówienie zostanie zapisane w naszej siedzibie. Klient ma prawo zażądać kopii zwykłą pocztą lub pocztą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści i cen bez powiadomienia. Ceny nie zawierają kosztów wysyłki i można je zobaczyć na naszej stronie internetowej. Zobowiązujemy się zawsze do dostarczenia następujących informacji: tożsamość firmy, dane kontaktowe, podstawowe cechy odzieży, warunki dostawy, ceny, metody płatności, terminy i wszystkie niezbędne warunki zakupów. Potwierdzając zamówienie, zgadzasz się również na warunki i otrzymujesz nasz cotygodniowy newsletter. Możesz zrezygnować z niego w dowolnym momencie.

Ta strona informuje o warunkach, na jakich dostarczamy którekolwiek z produktów wymienionych na naszej stronie internetowej i na których możesz korzystać z naszej witryny. Jeśli nie akceptujesz warunków, prosimy o nie korzystanie z naszej witryny.

Proszę uważnie przeczytać niniejsze warunki przed zamówieniem jakichkolwiek produktów z naszej strony. Podczas zakładania konta i składania zamówienia zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na te warunki, klikając "Kontynuuj". Jeśli nie zaakceptujesz warunków, zaznaczając to pole, nie będziesz mógł zamówić żadnych produktów z naszej witryny.

OCHRONA DANYCH

Ogólne

Pamiętaj, że pod żadnym warunkiem, nie przekazujemy nikomu żadnych danych.
Wszystkie pozyskane dane będą przechowywane w pełnej poufności na stałe.

Bezpieczeństwo

Oprogramowanie bezpieczeństwa, którego używamy SSL (Secure Socket Layer) szyfruje wszystkie dane osobowe (takie jak imię i nazwisko, adres, numer karty kredytowej), które wprowadzasz na naszej stronie internetowej. Informacje te nie są dostępne dla stron trzecich, gdy jesteś podłączony do naszego serwera za pomocą protokołu SSL. SSL szyfruje wszystkie informacje przekazywane nam przez Internet przy użyciu unikalnego klucza, do którego tylko my możemy uzyskać dostęp. Zaszyfrowane są następujące informacje: * Dane osobowe (imię i nazwisko, adres, numer telefonu itp.) * Dane logowania (adres e-mail i hasło) *

ZWOLNIENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Wszystkie dane na stronie mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Biorąc pod uwagę ogrom informacji, nie możemy ponosić odpowiedzialności za nadzorowanie wszystkich możliwych błędów. Dlatego jeśli napotkasz jakiekolwiek błędy, prosimy o poinformowanie nas.

Reklamacja zakupionego towaru

Klient ma prawo zareklamować zakupiony towar w przypadku zaistnienia istotnej wady, powiadamiając sprzedawcę w ciągu dwóch (2) miesięcy od dnia wykrycia wady.

Wadliwy produkt wraz ze szczegółowy opisem wady oraz dowodem zakupy (rachunkiem/fakturą) należy wysłać na poniższy adres:

Urban Babe
Os. Pawlikowskiego 7e/6,
44-240 Żory

Klient może również mailowo poinformować sprzedawcę o pojawieniu się wady. Aby umożliwić sprzedawcy wydanie decyzji dotyczącej reklamacji należy również odesłać reklamowany produkt.

Sprzedawca odpowie pisemnie na wniosek klienta w ciągu 8 dni od momentu zgłoszenia. Jeżeli sprzedawca rozpatrzy reklamacje pozytywnie, żądanie klienta powinno zostać spełnione w ciągu 8 dni.

Zakupiony towar podlega informacji reklamacji 2 lata od daty zakupu. Reklamacji nie podlega zamek błyskawiczny.

W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. reklamacji prosimy o kontakt mailowy:

Valid XHTML 1.0 Transitional
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić jakość obsługi użytkowników, analizę ruchu internetowego oraz umożliwić korzystanie z wtyczek mediów społecznościowych. Kontynuując korzystanie ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.Więcej informacji