Zapomniałeś swoich danych logowania?

KOSZYK: 0 PRZEDMIOTY  

Confidentiality level: Level 5

[just for loyal army shop costumers]

Date: 131231112313

Time: 131212313313

Place: 13123132313

POMOC/HELP

 

Zapomniałeś nazwy użytkownika lub hasła?

Zapomniane dane można uzyskać za pośrednictwem strony odzyskiwania utraconych danych. Jeśli potrzebujesz nazwy użytkownika lub adresu e-mail, które wybrałeś podczas rejestracji, kliknij tutaj, a wymagane dane zostaną wysłane na Twój osobisty adres e-mail.

PROBLEM Z REJESTRACJĄ?

Każdy nowy rekrut musi wypełnić formularz rejestracyjny. Podczas tego procesu wybierzesz swoją nazwę użytkownika i hasło, miejmy nadzieję kreatywnie i z ostrożnością, ponieważ powinieneś unikać mylenia się z innym rekrutem. Wszystkie dane muszą być poprawne i bezbłędne.

NAZWA UŻYTKOWNIKA JEST JUŻ W UŻYCIU

Komunikat jest wyświetlany, gdy nazwa użytkownika jest już w użyciu. Wybierz inną, bardziej unikalną nazwę użytkownika lub wypełnij formularz odzyskiwania danych, jeśli uważasz, że używałeś tej nazwy użytkownika w przeszłości. Dane dostępu do konta zostaną przesłane na adres e-mail podany przy rejestracji. Jeśli nie otrzymałeś potwierdzenia, wybrana nazwa użytkownika jest już w użyciu i będziesz musiał wybrać inną.

Nadal nie otrzymałeś wymaganych zapomnianych danych?

Jeśli podałeś wszystkie wymagane informacje do odzyskania danych i nadal nie otrzymałeś naszej odpowiedzi, sprawdź folder spam.

 

DOC.: X34766c 1312312313

Str. HELP

ARMY SHOP

 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional
Nasza strona wykorzystuje pliki cookie, aby poprawić jakość obsługi użytkowników, analizę ruchu internetowego oraz umożliwić korzystanie z wtyczek mediów społecznościowych. Kontynuując korzystanie ze strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.Więcej informacji